לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

ניסור בטון לעבודות אינסטלציה

העבודות של האינסטלטור לא תמיד יכולות להתמקד אך ורק בצנרת הבעייתית, בנזילות או בפיצוצים.

יש מקרים רבים אשר בהם הגישה אל הצנרת היא מאוד בעייתית ומאוד סבוכה והיא דורשת שימוש בכלי ניסור ולעיתים אפילו כלי חפירה רק כדי לאתר את מקור הבעיה. שלא לדבר על הטיפול בבעיה שעשוי גם כן לצרוך כלי ניסור טובים כדי לבצע את התיקון בנקודה המדויקת.

הבנייה של היום נעשית ברובה באמצעות בטון. הבטון נחשב כחומר הכי חזק בתחום הבנייה ובעזרתו בונים כל דבר כמעט. החל מבתים, בנייני מגורים ומגדלים גבוהים, המשך בכבישים ומדרכות וכלה בגשרים גבוהים ואנדרטאות או מבנים מורכבים.

כל התשתיות וכל הצנרת למעשה עוברות מתחת לבטון. כאשר עולה צורך לבצע תיקון כלשהו בצנרת, גם אם נביא אינסטלטור בקריות, תל אביב או כל מקום אחר לא תמיד אפשר יהיה לעשות את זה דרך המכסים שנשארים לצורך הטיפול בתקלה. כי הבעיה יכולה להיווצר גם במקומות עמוקים יותר וגם באזורים שם אין גישה כלל.

במקרים מהסוג הזה יהיה  צורך לנסר את הבטון באמצעות כלי ניסור המיוחדים לשם כך. 

>> קראו כאן על איך חותכים רצפה לטובת צנרת חדשה

ניסור בטון בלי לפגוע בחלקי המבנה

ניסור במשטח בטון עשוי להוביל לנזקים ולסדקים מסביב לאזור בו מבצעים את הניסור. כך גם מבנים גדולים עשויים להתערער רק בגלל הניסור שייעשה שלא בצורה הנכונה והמקצועית.

כדי שנזקים כאלה לא יקרו, חשוב מאוד לבצע את הניסור בצורה מקצועית ורק על ידי אנשי מקצוע שיש להם הן את הידע המקצועי והן את הכלים המיוחדים לצורך ביצוע העבודה.

כאשר הניסור נעשה על ידי אנשי מקצוע, הרי שאפשר יהיה להיות רגועים שהוא ייעשה בצורה הכי מדויקת והכי ממוקדת ובלי שיגרם כל נזק לכל שאר החלקים של הבטון.

>> קראו כאן על עשה ואל תעשה של ניסור בטון

איך מבצעים ניסור בטון לעבודות אינסטלציה?

ניסור בטון לעבודות אינסטלציה נעשות בעזרת מסור יהלום. מסור היהלום הוא מסור חזק מאוד שפועל בעזרת מנוע עוצמתי במיוחד עם להב מיוחד שמסוגל לנסר את בטון. את הלהב מצפים בשבבי יהלום. אלו נועדו ליצור את העוצמה ואת החוזק של הניסור.

למי שאינו יודע, היהלום הוא החומר הכי חזק שיש לנו בטבע והוא מסוגל לגבור על החומרים הכי חזקים.

במקרה שלנו מדובר בבטון.

מסור היהלום מסוגל לנסר את הבטון בצורה הכי מדויקת והכי ממוקדת וליצור את הפתח הרצוי במקום הרצוי.

ניסור רטוב בבטון

מסור היהלום מבצע את הניסור בליווי מתז מיוחד שמלווה את הניסור.

המים למעשה נועדו בכדי לצנן את המסור ואת הלהב בעת הניסור, אך יש ערך מוסף לניסור הנעשה בעזרת המים.

הודות לשימוש במים, אבק הבטון אינו מתפזר באוויר והמקום נשאר נקי. על הדרך העובדים במקום לא נאלצים לשאוף אל דרכי הנשימה את האבק הרעיל.

ברור אם כן שמכל הסיבות שבעולם, כל ניסור שצריך להיעשות בטון, מומלץ שייעשה בעזרת מסור היהלום.

מתעניינים בניסור בטון? אנו מזמינים אתכם להציץ במחירון שלנו

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בניית שלד

בניית שלד

שלד המבנה, בדומה למערכת השלד בגוף האנושי, הוא זה שמבטיח את היציבות של המבנה כולו. לכן זהו גם השלב הראשון בכל פרויקט בנייה, ואין ספק

קרא עוד »
שיטת בניה קנדית

שיטת בניה קנדית

זו אחת משיטות הבניה המתקדמות בעולם, ובשנים האחרונות היא נכנסה גם אלינו, לישראל. אז בואו נכיר לעומק את שיטת הבניה הקנדית, ונדבר על: אנחנו בחברת

קרא עוד »
איך הורסים מבנים בתמא 38

איך הורסים מבנים בתמ"א 38?

פרויקטים של תמ"א 38 הם פרויקטים גדולים מאוד, בלשון המעטה. היערכות נכונה היא המפתח להצלחה, ויש כמה דברים שכדאי לעשות לפני שיוצאים לדרך. הנה רשימה

קרא עוד »
שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך