הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

072-3969-750

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

תפריט

עושים מייק אובר לדירה? מתחילים מניסור בטון

שיפוץ דירה לכל צורך – להשקעה, להשכרה או למגורים – כרוך לעיתים קרובות בהפיכת הדירה למודרנית, מבחינת סידור חללי המגורים או גודלם. ניסור בבטון יכול בהחלט לסייע

הגדלת חללים בדירה קיימת מחייבת לרוב שבירת קירות ופתיחת מעברים חדשים בדירה.

בעבר היה נהוג לקחת פטיש קונגו ולשבור קירות, אבל כיום, קבלני שיפוצים מקצועיים משתמשים לעיתים קרובות במסור לשם ניסור בטון – מבלוקים ועד עמודים וקורות.

כמובן שכל ניסור בבטון בדירה מחייב ייעוץ ואישורים של קונסטרוקטור, וזאת כדי להבטיח ששום קיר לא ייפול והשלד של הדירה לא ייחלש.

מאוד יכול להיות שהמהנדס יאשר לכם לחתוך קורות או להסיר עמודים בתנאי שתוך כדי התהליך יבוצעו תומכות מתאימות וייבנו תמוכות קבועות חדשות.

מצד שני, מרגע שקיבלתם אישור לבצע את השינויים שאתם מבקשים, אתם אכן יכולים להשתמש בניסור בטון כדי לקצר את תהליך השיפוצים ולקבל תוצאה חלקה וטובה – במהירות.

מהם היתרונות של ניסור בבטון?

עבודה חלקה

היתרון הגדול ביותר של ניסור בבטון הוא שהוא מאפשר פתיחה ישרה וחלקה של כל פתח.

נניח שפתחתם מפתח לדלת: לאחר ניסור תוכלו להתאים בקלות משקוף עיוור ודלת, בשעה ששימוש בקונגו יחייב יישור והחלקה של המפתח.

אם נניח שקניתם דירה גדולה בעיר ותיקה כמו רמת גן למשל, תוכלו לחלק אותה מחדש כך שתתאים לשותפים או אפילו ליותר מאשר דירה אחת: ניסור קירות פנימיים יאפשר לכם לחלק מחדש את הדירה בקלות, גם בעזרת בניה קלה. שבירת קירות תחייב החלקות, טיוחים ועוד.

עבודה מהירה

יתרון נוסף של ניסור בבטון וקידוח יהלום הוא מהירות העבודה: ביום אחד או יומיים תוכלו ל"רוקן" דירה שלמה מכל הקירות הפנימיים. שבירת קירות תחייב עבודה איטית יותר, רועשת ומלכלכת מאוד.

עבודה נקייה

ניסור בבטון מבוסס על עבודה עם מים, לספיגת ואיסוף האבק ולכן הוא גם פחות מלכלך.

אמת, העבודה מחייבת חיבור למים ומשאבה מתאימה וניקוזים מתאימים (ואפילו בדירות ישנות ברמת גן זה לא צריך להיות בעיה), אבל מעבר לכך, העבודה עצמה נקייה יותר – במיוחד כלפי השכנים.

האם צריך להכין את
השטח לפני ביצוע ניסור בבטון?

את ההנחיות המדויקות תקבלו מבעלי המקצוע שתשכרו לצורך העבודה.

מה שכן, בדקו אילו צינורות והתקנים עוברים בקירות או בריצופים שאתם מעוניינים לחתוך. מאוד יכול להיות, שבדירות או בבתים ישנים תצטרכו "לנחש" מה עובר איפה: תוכניות הבניה המקוריות עלולות לא להתאים לנעשה בשטח, במיוחד אם נעשו תוספות בניה בבניין או שיפוצים, בעבר.

לסיכום: ניסור בבטון יכול להיות כלי מעולה למשפצים, לחלוקה מחדש של חללים, לפתיחת מפתחים ועוד.

חשוב מאוד להתייעץ עם מהנדס בניין (קונסטרוקטור) לפני כל פעולה שכזו.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו

רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

ניסור בטון בבניין

ניסור בטון בשלב עבודות שלד

ניסור בטון היא פרקטיקה שכיחה מאוד בפרויקטי שיפוץ ושיקום מבנים, אבל גם בתהליכי בנייה של מבנים חדשים ובעיקר בשלב עבודות השלד. בכדי להבין על הפרוצדורה

קרא עוד »

קטגוריות

פוסטים אחרונים

ניסור בטון בשרון

למה יש לשים לב בזמן פרויקט פינוי בינוי?

בעשורים האחרונים, יותר ויותר מבנים בארץ עוברים תהליכי התחדשות, בעוד שכלל התהליכים נמצאים תחת קטגוריה של 'התחדשות עירונית'. ההתחדשות היא תהליך שנועד לחזק מבנים קיימים

ניסור בטון מקצועי

ניסור בטון בעבודה על פיגום

למתבוננים מבחוץ, עבודה על פיגום יכולה להיראות כמו עבודה רגילה שכל אחד יכול לבצע אם רק יוכל לטפס על הפיגום, אלא שבפועל, עבודה על פיגום

ניסור בטון בבניין

ניסור בטון בשלב עבודות שלד

ניסור בטון היא פרקטיקה שכיחה מאוד בפרויקטי שיפוץ ושיקום מבנים, אבל גם בתהליכי בנייה של מבנים חדשים ובעיקר בשלב עבודות השלד. בכדי להבין על הפרוצדורה

קידוחי בטון

ניקיון לאחר קידוחי בטון בבית

שיפוץ או בניית בית חדש משאירים אחריהם המון אבק, לכלוך ושאריות של חומרים אחרים כמו רובה או דבקים חזקים. בדיוק כשחשבתם שהעבודה נגמרה, אתם מגלים

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

לחצו על הכפתור ומלאו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר עם הצעת מחיר אטרקטיבית עבורכם
קבלן ניסור בטון

השיחה הזאת תחסוך לך.

לחץ כאן כדי לקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך