הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

ניסור עמוד בטון

הבטון אחד החומרים היותר קשוחים בטבע. חוזקו הרב ואמינותו באים לידי ביטוי בחסות הביטחונית שלוקחת עליו אחריות. שכן הממ"ד בביתכם עשוי מבטון והבור בקריה בתל אביב היו בטוחים עשוי אף הוא מבטון.

עמודי הבטון נמצאים קבע מתחת לבניני מגורים. ובנויים מעת לעת בתוך חללים גדולים אשר מעליהם קומות נוספות, אלה הוכחות נוספות לנחיצותו ומראים את חוזקו הרב של הבטון.

אך בהתאם ליתרונות הרבים אשר מלווים אותו, חסרונו של הבטון מורגש היטב כאשר אנו רוצים לשנות את מבנהו או לנתקו במידת הצורך, העבודה היא אינה פשוטה ודורשת תחכום רב וכלים מתאימים.

לסלק עמוד בטון זה קשה? לא אצל יהלומי.

ניסור עמוד בטון עם הכלים החדשניים של יהלומי יחד עם ניסיונם הרב של הצוותים המומחים של יהלומי הופך את עבודת ניסור עמוד בטון לעבודה הקלה ביותר והבטיחותית ביותר שראיתם. כי הבטון הוא מגרש המשחקים שלנו.

מהי השיטה הטובה ביותר מול התעסקות עם בטון וניסור עמוד בטון?

כל התעסקות עם הבטון מביאה עימה את השאלה כיצד הכי נכון לטפל בו? ומכיוון שהשיטות רבות המומחים של יהלומי כאן על מנת לעשות סדר.

השיטות הן רבות אך לא נרחיב עליהם מסיבה פשוטה, אין צורך בהסברים ארוכים על שיטות שלא מוכיחות את עצמן. שיטת הניסור ביהלום היא השיטה שעל פי כל המומחים נבחרה לשיטה המדויקת ביותר, הבטיחותית ביותר והיעילה ביותר בעת אנו מתעסקים עם שינוי מבנה בטון. ניסור עמודי בטון באמצעות מסור היהלום מבטיח דיוק מרבי שלא נתון לפרשנות וההוכחה ניצבת לעיני קבלים רבים מידי יום.

מהי שיטת הניסור ביהלום?

ניסור בטון
יהלומי ניסור בטון

ניסור בטון בשיטת היהלום מתאפשר האודות לכלי טכנולוגי פורץ דרך בעולם הבנייה, אנו מדברים על מכונת ניסור בעלת הנעה כפולה, שעליה יושב דיסק פלדה אשר עליו מולחם סגמנט יהלום (שבבי יהלומים מולחמים על ידי לייזר) המאפשר לו לנסר בבטון בצורה החלקה ביותר והמהירה ביותר. בנוסף למכונת הניסור קיימת מסילה מייצבת המקובעת לקיר ותפקידה הבלעדי הוא: להחזיק מכונת הניסור הנעה על המסילה על מנת לאפשר דיוק מרבי ורמת גימור הטובה ביותר בכל ענף הבנייה.

היתרונות:

בטיחות- פעולת הניסור מתבצעת על ידיח שלט רחוק, כך שמפעיל המכונה לא נתון לשום סכנה, לא הוא ולא הסובבים אותו אשר נמצאים באתר.

עבודה נקייה- למכונת הניסור מחווט צינור מים שתפקידו לתת הזרמת מים תמידית בעת פעולת המסור. האפקט הוא חיסכון באבק המתפזר לכל עבר וצמצומו על ידי מהילת האבק במים, הניקיון שאחרי הוא פשוט יותר ולא דורש ממכם ימי עבודה נוספים.

עבודה שקטה- בניגוד לכלל עבודות הבנייה הרעשניות, ניסור עמודי בטון בשיטת היהלום מתבצע ברמת דציבלים נמוכה מכלל השיטות האחרות ומונע ממכם את אי הנעימות מהסביבה.

יהלומי משאירים אבק למתחרים

דיסק יהלום
השיחה הזאת תחסוך לך.

חייג וקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך