הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

מקדח יהלום למזגנים

קידוח יהלום

היות וברוב רובם של הבתים ישנם קירות בטון או חגורות בטון, הרי שאי אפשר להסתפק במקדחות כוס רגילות לצורך התקנת המזגנים והעברת התשתיות. 

מקדחות הכוס הרגילות טובות לקיר לבנים רגיל. אך כאשר מדובר בקירות הבטון שם הקידוח אמור להתבצע באופן מקצועי, משתמשין בעזרת מקדחת יהלום. קידוח יהלום זה לא ענין של מה בכך. מדובר במשימה שחייבת להתבצע על ידי איש מקצוע מיומן שרכש ניסיון בהפעלה של המקדח בצורה הכי בטוחה בהתחשב בתקנות המקובלות בענף.

קידוח כוס יהלום – איך זה מתבצע?

למעשה על מנת לקדוח את החור הרצוי בקיר בטון לצורך העברת תשתיות של המזגן, יש לעשות שימוש בכוס יהלום. הקידוח באמצעות היהלום היא טכניקה ייחודית המאפשרת את הקידוח ולחדור את כל סוגי הבטון, גם בטון שמחוזק בברזל המכונה – בטון מזוין וכאן זה לא משנה אם תהיה זו תקרה, קיר או רצפה. 

אפשר יהיה לבצע את כל הקידוחים הנדרשים לצורך התקנת המזגן.

במה שונה מקדח יהלום ממקדחה ביתית?

מקדח היהלום מכיל למעשה סט שלם של מקדחים אשר אלו משמשים בהתאם למטרה. הכוס אשר באמצעותו מבצעים את הקידוח היא כוס משוננת שמצופה בשבבי יהלום. היהלום הוא זה שאחראי לעוצמה האדירה של המקדח שהופך לחד וממוקד באופן מיוחד.

המקדח מותאם לסוג של הבטון. כלומר בהתחשב בעובי של הבטון, בהתחשב בגודל של החור הספציפי הנדרש ובהתאם למיקום המדויק שם אמורים לקדוח את החור.

הקידוח מתבצע בעזרת כוס משוננת המסתובבת במהירות רבה והיא מסוגלת לחדור אף בתוך בטון הכי חזק.

יש לנו מחירון מסודר שמתעדכן בכל חודש – כניסה למחירון

היתרונות של מקדח יהלום

מעבר ליעילות הטכנית של מקדח היהלום, יש לנו את היתרון המהותי של מקדח היהלום אשר מסוגל לתת את המענה הכי מדויק בהתאם למטרת הקידוח.

כך ניתן ליצור את החור הדרוש, בקוטר המתאים לסוג המזגן ובהתאם לתשתיות שאמורות לעבור בקיר הבטון.

מעבר לכך ישנו היתרון של קידוח הנעשה בצורה נקייה ביחס לכל קידוח הנעשה באמצעות כלים אחרים. הקידוח נעשה בשילוב עם זרם של מים קרים אשר אלו תורמים גם להפחתת הלכלוך וגם לקירור של כוס היהלום כך שהיא לא תינזק.

איך מתקינים מזגן בממד?

חדרי ממד מטבע הדברים בנויים מבטון מזויין. התקנה של מזגן בחדר כזה היא אתגר שונה מבכל חדר אחר ורגיל בבית.

קירות החדר עשויים מבטון המחוזק בברזל והקידוח הנדרש לצורך התקנת התשתיות חייב להיעשות באופן מקצועי ומדויק מאוד. כך גם לא ייגרם נזק לקירות החדר.

בכל מקרה, כאשר מדובר בקידוח יהלום, אין להתפשר. יש לפנות אל אנשי מקצוע טובים המכירים היטב את התחום והם ידעו לתת את המענה המקצועי והמושלם.

השיחה הזו תחסוך לכם

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך