לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

ניסור וקידוח בבטון בצורה נכונה

הבתים שלנו בנויים מבטון. למעשה כל מבנה כמעט בארץ מתבסס על חומרי הבטון. הבטון הוא החומר הכי חזק שיש לנו בעולם הבנייה ולא לחינם בוחרים תמיד בו כדי לבנות. אם זה בתים ואם זה חניונים. כך גם גשרים, כבישים, עליות גג, מדרכות ומרתפים. בכולם משולב הבטון.
מה שנראה למעשה כיתרון, הופך לא פעם לאתגר לא פשוט. אנחנו יודעים שבבטון יש צורך לא פעם בביצוע עבודות של קידוח או ניסור ולא תמיד זה יהיה בגלל הרצון לשפץ או לשפר את תנאי הדיור. זה יוכל להיות גם כאשר יש צורך בביצוע תיקוני אינסטלציה שונים או כאשר מתבצעות עבודות שונות בבית כמו התקנת מזגנים המחייבות גם כן קידוחים בקירות הבטון.
מובן שגם בעת ביצוע שיפוצים מכל סוג שלא יהיה, עולה לא פעם הצורך בביצוע קידוחים או ניסור בבטון. אם זה כאשר אנחנו רוצים להסיר קיר קיים ואם זה כאשר אנחנו מבקשים ליצור חלון בקיר בטון או לפרוץ דלת בקיר. לא ממש משנה מהי המטרה שלנו, כל נגיעה בקיר שכולל חיתוך, ניסור או קידוח, חייב להיעשות בצורה מקצועית עם כלים מקצועיים. זאת על מנת להבטיח כי לא תהיה כל פגיעה בקיר, המבנה לא יינזק והוא יישאר חזק, עמיד ובטוח גם לאחר ביצוע העבודה שלכאורה תפגע בבטון.

איך מבצעים עבודות ניסור וקידוח בבטון?

עבודות הניסור והקידוח בבטון מתבצעים בעזרת מסור היהלום, או מקדח היהלום.
מדובר בכלים רבי עוצמה שיש להם מנועים חזקים במיוחד. הלהבים שלהם מצופים בשבבי יהלום מה שמגביר עוד יותר את העוצמה ואת היכולת של הכלים הללו להגיע לתוצאות המדויקות, החדות והממוקדות כפי שאתם רוצים אותם. בעזרת מסור היהלום ניתן לבצע חיתוך של קירות מכל סוג, כמו יצירת פתחים, הרחבת חלונות, הורדת קירות או ביטול גרמי מדרגות וכן הלאה. אם נתייחס לקידוח בבטון, הרי שזה נועד לצורך יצירת חורים עגולים בקיר או משטח בטון. זה יהיה במצבים של קידוח חורים בקירות לצורך התקנת מזגנים, כדי להתקין קמין או אפילו רק כדי להעביר את צינור הפליטה של המזגן. לא באמת משנה מהי המטרה. בעזר מקדח היהלום ניתן להגיע בקלות רבה לתוצאות הרצויות. העבודה תהיה קלה, מהירה ובעיקר מדויקת ובטוחה.

פונים אל אנשי מקצוע

כדי לבצע קידוח מדויק, אם זה לצורך איתור נזילות ואם זה לצורך התקנות שונות של תשתיות בבית, כך גם עבודות של ניסור וחיתוך של בטון, חובה לפנות ולהיעזר באנשי מקצוע מומחים בתחום.

ככל שיהיו אלו אנשי מקצוע מומחים הרי שאפשר יהיה להיות בטוחים כי אכן העבודה תיעשה בצורה הכי בטוחה למבנה בלי שיקרה לו כל נזק וכמובן יתקבלו חורים מדויקים וחיתוכים בדיוק על פי התוכניות.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בניית שלד

בניית שלד

שלד המבנה, בדומה למערכת השלד בגוף האנושי, הוא זה שמבטיח את היציבות של המבנה כולו. לכן זהו גם השלב הראשון בכל פרויקט בנייה, ואין ספק

קרא עוד »
שיטת בניה קנדית

שיטת בניה קנדית

זו אחת משיטות הבניה המתקדמות בעולם, ובשנים האחרונות היא נכנסה גם אלינו, לישראל. אז בואו נכיר לעומק את שיטת הבניה הקנדית, ונדבר על: אנחנו בחברת

קרא עוד »
איך הורסים מבנים בתמא 38

איך הורסים מבנים בתמ"א 38?

פרויקטים של תמ"א 38 הם פרויקטים גדולים מאוד, בלשון המעטה. היערכות נכונה היא המפתח להצלחה, ויש כמה דברים שכדאי לעשות לפני שיוצאים לדרך. הנה רשימה

קרא עוד »
שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך