הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

ניסור בטון בכרמיאל במחירים שאסור לפרסם!

ניתוק קיר בטון ליצירת פתח לדלת

ניסור בטון לתושבי כרמיאל במחירים מיוחדים – חייגו עכשיו ותקבלו הצעת מחיר במיוחד עבורכם!

10 סכנות אפשריות בניסור בטון

הסכנות שבהפעלת ציוד ניסור וקידוח בטון הן רבות ומגוונות, ובין אם אתה מבצע תהליך כזה בעצמך או, כמו שאנו ממליצים, שוכר חברה מקצועית כמו יהלומי ניסור בטון לבצע את העבודה עבורך, כדאי להכיר את הסכנות שבתהליך כדי לדעת כיצד לפעול בצורה נכונה.

במאמר זה נפרט את עשרת הסכנות הגדולות ביותר בקידוח וניסור בטון בכרמיאל במהלך בנייה, כדי שתדע ממה הצוות המומחה שלנו ביהלומי ניסור בטון יודע להיזהר.

ניסור קירות בטון
יהלומי ניסור קירות בטון

1. עבודה ללא אדם נוסף

כאשר עובדים לבד, ללא השגחה של אדם נוסף, התהליך עלול להיות מסוכן יותר בצורה משמעותית. במקרה של תאונה, יהיה קשה יותר לקבל עזרה או לקרוא לעזרה.

2. רמות רעש גבוהות

לרמות הרעש הגבוהות שנוצרות על ידי ציוד הקידוח והניסור בבטון עלולה להיות השפעה מזיקה על השמיעה, ולכן חובה להשתמש בציוד הגנה מתאים, כמו אוזניות מבודדות.

3. משטח לא ישר או חלקלק

משטח לא ישר או חלקלק מגדיל את הסיכון של מפעיל הציוד ליפול באמצע העבודה, לפצוע את עצמו או את מי שסביבו ולגרום נזק למשטח הבטון. משטח לא ישר עלול גם לגרום לציוד להיות לא יציב.

ציוד של ניסור בטון
יהלומי ניסור וקידוח בבטון בכרמיאל

4. רתיעה, דחיפה או עצירה של הציוד

אלו הם מקרים שקורים בפתאומיות ויכולים להסתיים בפציעה. במקרים כאלה המפעיל עלול לאבד אחיזה בציוד או שהציוד עלול ליפול מהמתקן שלו במידה והכוח המופעל על הציוד הוא חזק במיוחד, כמו לדוגמא מסור שפועל בחופשיות ועלול לגרום לנזקים והרס.

5. מכשולים

חסימה כמו מוטות ברזל במשטח הבטון שבו מתבצע הקידוח או הניסור עלולה לגרום לציוד להירתע ולקפוץ לאחור בפתאומיות או להיעצר, מה שעלול לגרום לפציעה לעובד ולנזק למשטח הבטון.

6. אדים רעילים

כאשר הציוד מופעל באמצעות דלק מאובנים כמו בנזין והאוורור באתר אינו מספיק, אדים רעילים שנפלטים מהציוד, כמו פחמן דו חמצני, עלולים לגרום לבעיות רציניות אצל מפעיל את הציוד.

7. אבק מסוכן

במהלך הקידוח או הניסור נוצרת כמות משמעותית של אבק באתר הבנייה. ניתן להשתמש במים כדי לקרר את הציוד וכדי לגרום לאבק לשקוע למטה ובכך למנוע ליצור תנאים מסוכנים של נשימת האבק. יחד עם זאת, חובה גם להשתמש בציוד המגן המתאים

8. כבלים חשמליים, מים או צינורות גז

כאשר משטח הבטון מכסה על כבלי חשמל וצינורות מים או גז, על מפעיל הציוד להיזהר שלא לחתוך אותם או לגרום להם נזק במהלך הקידוח והניסור בבטון. הזהירות תמנע פציעה או נזק למבנה או לצינורות והכבלים. חשוב גם לשים לב לכבלי החשמל של הציוד עצמו מאחר וחיתוך שלהם עלול לגרום להתחשמלות.

9. להבים קהים, שחוקים או פגומים

בעיות עלולות להיווצר בזמן חיתוך יהלום כאשר נעשה שימוש בלהב שאינו מתאים לחומר שבו רוצים לחתוך, מה שגורם למשטח היהלומים להתקהות. בנוסף, כאשר הלהב שחוק או פגום הוא גורם לרעידות בציוד, מה שעלול לגרום לשבבים של החומר להתפזר ולעוף ובכך לסכן את מפעיל הציוד ומי שסביבו.

10. רעידות מזיקות

הרעידות שמייצר ציוד הקידוח והניסור במהלך העבודה עלולות להשפיע על העצבים, המפרקים ומערכת הדם ולגרום לנזקים לטווח ארוך למפעיל הציוד.

אלו הן רק חלק מהסכנות שעלולות להיגרם במהלך קידוח וניסור בטון וזו הסיבה שאם אתה צריך לבצע עבודה של ניסור, קידוח או חיתוך בבטון, תמיד מומלץ להתקשר למומחים של יהלומי ניסור בטון שיגיעו לכרמיאל תוך זמן קצר כדי להבטיח שהתהליך מתבצע על הצד הטוב ביותר תוך עמידה בכל הדרישות הבטיחותיות והבריאותיות.

יהלומי ניסור בטון הם חברה איכותית ומנוסה בכל הקשור לעבודות קידוח, ניסור וחיתוך בבטון. צור עמנו קשר עוד היום לקבלת שירות מקצועי באיכות גבוהה.

בנתיים אם אתם רוצים לרפרף במחירון שלנו לחצו כאן.


דיסק יהלום
השיחה הזאת תחסוך לך.

חייג וקבל הצעת מחיר במיוחד עבורך