לוגו יהלומי ניסור בטון חדש

שבירת קיר בטון מול ניסור קיר בטון

במהלך ביצוע עבודות הכוללים שיפוצים, עולה לא פעם צורך בשבירה של קיר בטון. זה יכול להיות במקרים אשר בהם מבקשים להרחיב דלת קיימת בקיר בטון, רוצים לפרוץ חלון חדש בקיר בטון קיים או שמבקשים להסיר קיר כדי להרחיב את החלל. לרוב הקירות עשויים בטון וכל טיפול בבטון מחייב עבודה עם כלי מקצוע מתקדמים. היות והבטון הוא חומר הבנייה הכי חזק שיש לנו בתחום הבנייה והשבירה של הבטון הוא לא כל כך פשוט. כדי להצליח בחיתוך של הבטון יש צורך להצטייד בכלים מיוחדים לצורך כך. הכלי המיועד לצורך החיתוך בבטון זהו מסור היהלום.

מה זה מסור יהלום?

מסור היהלום הוא הכלי אשר בעזרתו מתבצע החיתוך והניסור בבטון. המסור הוא כלי רב עוצמה המצויד במנוע מיוחד. המנוע הוא חזק מאין כמותו כדי להצליח בביצוע הניסור בחומר החזק שהוא הבטון. הלהב של מסור היהלום מצופה בשבבי יהלום ומכאן שמו. למה דווקא יהלום? היהלום נחשב כחומר הכי חזק שקיים בטבע. ידוע כי היהלום מצליח לשרוד כמעט כל ממצב בלי שהוא יינזק. כשאנחנו מדברים על היהלום של מסור היהלום, מדובר ביהלום מיוחד מתחום התעשייה שהוא בעצם נועד לצורך מסורים אלו.
היהלום שמצפה את הלהב במסור היהלום מוביל לכך שהמסור יהיה חזק ועוצמתי מאוד ובקלות רבה מצליח המסור לחתוך את הבטון ממש כמו שחותכים עוגה. הניסור נעשה בצורה מאוד מדויקת ומאוד ממוקדת ובדיוק בצורה הרצויה. אם ננסה להשוות את הניסור בבטון מול השבירה שהיא הייתה הדרך המסורתית עד שהגיע מסור היהלום, ניווכח כי אכן מדובר בפתרון אסתטי ויעיל בלי כל השוואה.

ההבדל בין ניסור קיר בטון ביהלום לבין שבירת קיר הבטון

כשיש לנו קיר בטון או לוחות בטון ואנחנו רוצים לחתוך אותם, אנחנו יכולים להשתמש בכלים עתיקים שבעזרתם שברו בעבר את הבטון. השבירה של הבטון לא הייתה שבירה מדויקת. עם סיום העבודה היה צורך בביצוע תיקונים באזור החיתוך ותיקון של כל אזור העבודה. מלבד זאת העבודה לוותה בהרבה רעש, המון לכלוך וגם סיכון ממשי לכל מי שהסתובב באזור.
מסור היהלום למעשה פותר את כל הבעיות שיש בכלי השבירה. המסור שומר על ניסור בדיוק על פי הקו המתוכנן. אין כל צורך בתיקונים לאחר סיום העבודה ואין כל נזק סביבתי על שאר החלקים בקיר און בכל חלקי המבנה אחרים. (כמו שבהחלט קורה בכל אמצעי שבירה אחר)
מעבר לכך, הניסור באמצעות מסור היהלום הוא ניסור נקי מאוד היות ונעשה שימוש בזרם מים שסופח את אבק הבטון במהלך הניסור מה שמותיר אתכם עם תוצאות של ניסור מדויק ועם שטח נקי מכל שארית ואבק. מיד עם סיום העבודה אתם יכולים להתקדם הלאה להרכבת המשקופים וכן הלאה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Picture of רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בניית שלד

בניית שלד

שלד המבנה, בדומה למערכת השלד בגוף האנושי, הוא זה שמבטיח את היציבות של המבנה כולו. לכן זהו גם השלב הראשון בכל פרויקט בנייה, ואין ספק

קרא עוד »
שיטת בניה קנדית

שיטת בניה קנדית

זו אחת משיטות הבניה המתקדמות בעולם, ובשנים האחרונות היא נכנסה גם אלינו, לישראל. אז בואו נכיר לעומק את שיטת הבניה הקנדית, ונדבר על: אנחנו בחברת

קרא עוד »
איך הורסים מבנים בתמא 38

איך הורסים מבנים בתמ"א 38?

פרויקטים של תמ"א 38 הם פרויקטים גדולים מאוד, בלשון המעטה. היערכות נכונה היא המפתח להצלחה, ויש כמה דברים שכדאי לעשות לפני שיוצאים לדרך. הנה רשימה

קרא עוד »
שיפוצים מומלצים לקיץ

4 שיפוצים מומלצים לקיץ

העונה החמה היא זמן אידיאלי לערוך שיפוץ בבית. השילוב בין מזג האוויר החמים, שעות האור הממושכות והזמן הרב שיש לכם בין כותלי הבית, זה בדיוק

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך