הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

מכונת קידוח יהלום

קידוח יהלום

מכונת קידוח יהלום - כל מה שרציתם לדעת.

קידוח ביהלום היא טכניקה שנעשית לעיתים קרובות בעבודות תעשייתיות ואתרי בנייה, טכניקה המספקת רמה גבוהה של קידוח חורים בצורה יעילה וקפדנית.

לא רק היעילות של הטכניקה היא הגורמת לשיטה הזאת להיות כל כך פופולארית; ישנן מספר סיבות למדוע הטכניקה הזאת היא המועדפת בקרב רוב התעשיות.

דיוק

השימוש ביהלומים לצורך קידוח משאיר תוצאות מדוייקות לעבודות ארוכות טווח. החיתוך שמתבצע על ידי מכונות קידוח היהלומים גורם לכך שהחורים הם יותר מסודרים, וכתוצאה מכך,רמת גימור העבודה היא גבוהה יותר.אגב, ראיתם כבר את המחירון ניסור וקידוח בטון שלנו?

רב-גוניות

הרב גוניות של החומרים והמצבים בהם קידוח יהלומים יכול להתבצע הוא אחד מהיתרונות של השיטה. מכיוון שהציוד הוא קל ונייד, השיטה יכולה להתבצע במגוון סיטואציות; בכל סוגי המבנים, מתחת למים ואפילו במקרים בהם חלל החדר מצומצם.

כוח

מכיוון שהיהלום הוא מטבעו חומר חזק, ישנו מספר מאוד מצומצם של חומרים שהמקדחות האלו לא יכולות לעבור דרכו. כאשר אתם עובדים על חומרים כמו בטון או אבן, המקדחות מסוגלות לשבור בצורה אפקטיבית את החומר ואפילו לחדור אל הבטונות או האבנים העקשניות ביותר

שקט

מכונות הקידוח בטון ידועות ככלי מאוד רעשני בין אם אתה בתוך בית או במקום פתוח. קידוח יהלומים לעומת זאת, כמעט ולא יוצר רעש, וזה עוד נקודה שמראה לנו שהטכניקה הזאת שונה משאר סוגי הקדיחות.הסיבה לכך שהטכניקה הזאת יוצרת פחות רעש היא המהירות שבה המקדחה פועלת, מה שגורם לזה שיש פחות זמן לרעש שנוצר ממגע המקדחה על החומר להדהד מכיוון שכל תהליך הקדיחה נעשה בצורה משמעותית במהירות הרבה יותר גבוה. הפחתת הרעש הוא בונוס לכל אתרי הבנייה, לשכנים, לחנויות מסביב, לעוברים ולשבים, ובעצם לכל האוכלוסייה שנמצאת מסביב.

שבבים וסדקים

כאשר קודחים בחומר קשיח כמו זכוכית, אבן, לבנים או בטון, אתה לא תרצה ליצור סדקים באותם החומרים; ברגע שתשתמש בשיטות הקדיחה הרגילות אתה תמצא את עצמך מתמודד עם סדקים ושבבים מכל עבר. לתקן את החומרים האלו זה עסק לא זול. לטווח הארוך אתה תחסוך לעצמך לא מעט אם תשתמש בקידוח יהלומים מאשר בשיטות קידוח אחרות שיתווספו להן תיקונים בהמשך.

פסולת

עוד יתרון משמעותי לקידוח יהלומים היא כמות הפסולת המועטה שהשיטה יוצרת. מכיוון שהשיטה הזו הרבה יותר מדוייקת משיטות קידוח אחרות, והקידוח מתבצע בצורה מהירה ומדוייקת, האבק שנוצר הוא מזערי. לאתרי בנייה, ובכלל לסובבים אותם, הטכניקה הזאת תשאיר אוויר הרבה יותר נקי, וסביבה נעימה יותר לעבוד בה.

השיחה הזו תחסוך לכם

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך