יהלומי ניסור וקידוח בטון

מדריך לשיפוץ וקידוח בטון

יש שיפוצים שהם שיפוצים פשוטים יחסית, בעוד שיפוצים אחרים בהם יש צורך בעבודות קידוח בטון הם מורכבים יותר. לא קל לקדוח בבטון – כי קירות בטון או רצפת בטון הם בדרך כלל חזקים מאוד ועמידים יחסית בפני מקדחות וכלי קידוח. בשביל לבצע קדיחה בבטון יש צורך במקדחים מיוחדים וכלים מיוחדים כמו למשל פטיש אוויר. לפני שאנחנו שוכרים קבלן שיפוצים עלינו לברר אם יש לו את כלי העבודה והידע המתאים על מנת לבצע קידוח בבטון

למה חשוב לשים בשיפוץ שמבצעים בו קידוח בטון?

חשוב לשים לב בשיפוץ שמבצעים בו קידוח בטון שעובדים באופן מדויק ושוברים רק את החלק שצריך בקיר ולא את הקיר כולו. יש למשל קירות שהם קירות תומכים ואי אפשר לשבור אותם לחלוטין (אלא אם מחליפים אותם בקורה) ויש צורך להשאיר עמוד מהם שיתמוך בתקרה. לפני שאנחנו מבצעים שיפוץ שכולל שבירת קירות בטון אנחנו חייבים לוודא שאנחנו יכולים לקדוח בקירות או לשבור אותם לחלוטין מבלי שנגרום לנזק לתקרה או ליסודות שעליהם הבית עומד – מהנדס בניין יוכל לסייע לנו בכך.

איך אנחנו יכולים לבצע קידוח בטון באופן בטוח?

אם אנחנו רוצים לבצע קידוח בטון באופן בטוח חשוב קודם כל שלא ננסה לעשות זאת לבד אלא נשאיר זאת לקבלני שיפוץ מומחים. לא לכל קבלן שיפוצים יש את הידע ואת הניסיון הנדרשים מבחינה מקצועית על מנת לבצע קידוחים בבטון. כאשר אנחנו קודחים בבטון עד כמה שזה נשמע מוזר אנחנו צריכים להיות עדינים ומדויקים – כי כל קדיחה בקיר או במקום הלא נכון יכולה לגרום לנזק רק ליסודות הבית, לצנרת המים שלו או למערכת החשמל שלו.

למה כדאי לפנות את החלל בו מבצעים קידוחי בטון?

כאשר אנחנו מבצעים שיפוץ שכולל קידוחי בטון אחד הדברים שהכי מומלץ וכדאי לעשות לפני זה לפנות את החלל ובכלל את הנכס בו הקידוחים מתבצעים. קידוחי בטון עושים הרבה מאוד רעש ולכלוך. אם אנחנו רוצים להגן על הבריאות האישית של האוזניים ושל הגוף שלנו נעשה בחוכמה אם לא נהיה בנכס בזמן שקודחים בו בבטון (לפועלים שמבצעים את הקדיחה יש אמצעי מיגון מיוחדים כמו למשל אוזניות חוסמות רעש). 

בסופו של דבר, חשוב שנדע שכל שיפוץ יכול להפוך את הבית שלנו ליפה ונוח יותר – אך חשוב לא פחות להקפיד שהוא יהיה בטיחותי ובטוח. מהנדס בניין מורשה יוכל לבדוק את יסודות הבית שלנו ואת הקירות השונים שיש בו מבטון ולומר לנו האם אנחנו יכולים להסיר את הקירות המסוימים שאנחנו רוצים להסיר או לא. חשוב לוודא שקבלן השיפוצים שלנו מקפיד לעבוד במהלך השיפוץ עם מהנדס בניין שמייעץ לו ואומר לו מה מותר לא לעשות וממה כדאי להימנע במהלך העבודות.

המאמר בשיתוף https://bestclearing.co.il/ 

אז מה היה לנו עד עכשיו?

Facebook
Twitter
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

בטון סדוק

האם ניתן לתקן בטון סדוק?

בטון הוא אחד מחומרי הבניין העתיקים ביותר הידועים לאדם. אולם למרות עמידותו הרבה לאורך זמן, למרבה הצער, במצטבר, הבטון אינו מתמודד היטב עם לחצים סביבתיים,

קרא עוד »
שיטת ברנוביץ'

שיטת ברנוביץ'

בין הגישות הבולטות בעשורים האחרונים בענף הבנייה הישראלי ניתן למנות את שיטת ברנוביץ' – שיטת בנייה אשר פותחה בשנות השמונים של המאה הקודמת בידי הקבלן

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך