הנשיא 12 צור הדסה

9060049 ישראל

077-805-3023

זמינות 24/6

yahalomey@gmail.com

לפניות בכל נושא

3 דברים שחייבים לדעת על ניסור וקידוח בטון

קניתם בית חדש עם חצר גדולה ואתם רוצים להתקין פרגולה תלויה מאלומיניום דמוי עץ או שאתם רוצים להחליף את הפרגולה הקיימת שלכם בפרגולה חשמלית חדשה ומעוצבת מה שידרוש קידוח או ניסור של קיר הבטון שלכם או רצפת הבטון שהנחתם בחצר. 

ניתן להתרשם ממגוון פרגולות אלומיניום תלויות ופרגולות דמוי עץ באתר פרגולייט https://pergulite.co.il/

חיתוך בטון דורש מומחיות ושנים של ניסיון כדי לבצע את הפרויקט בצורה יעילה, וכדי לדעת להפעיל את הכלים השונים שמיועדים לסוג כזה של עבודה בצורה בטוחה ולאורך זמן. 

הבאנו עבורכם שלושה דברים שחשוב לדעת לפני שמתחילים לחתוך, לנסר או לקדוח בבטון.

  1. התאמת הלהב לסוג הבטון  

בתעשיית הבניין ישנם סוגים שונים של בטון ולכל אחד מהם יש את הכלים והלהבים המתאימים לו לצורך ניסור וקידוח. מכולם, הדרך הקלה והיעילה ביותר לניסור בטון היא על ידי שימוש בלהב יהלום שנותן את רמת הדיוק הגבוהה ביותר בזמן הניסור או הקידוח. 

להבי היהלום המשמשים לניסור בבטון רטוב שונים בעיצוב שלהם מהלהבים המשמשים לניסור בטון יבש. מאחר והזמן שלוקח לסוגים שונים של בטון להתקשות הוא שונה בין סוג בטון אחד לשני, נדרשים להבים שונים לניסור. 

להב היהלום יעיל במיוחד כאשר מדובר בניסור או קידוח בבטון מזויין, מאחר ונדרש חיתוך בעומק של 10 סנטימטרים או יותר בבטון כדי להגיע למוטות הברזל.  

  1. בדיקת החומרים המרכיבים את הבטון 

לפני שאתה בוחר את להב היהלום המתאים לפרויקט שלך, חשוב לדעת מהם החומרים שמרכיבים את הבטון אצלך בבית. בזלת, לדוגמא, גורמת ללהב להתבלות בצורה מהירה ולכן מומלץ לבחור בלהב בעל בונד רך שמאפשר חשיפה קלה כל פעם של שכבה חדשה של יהלומים, כדי לבצע את העבודה ביעילות ובמהירות. 

           חשוב לבדוק גם את החול שמרכיב את הבטון מאחר וגם הוא משפיע על אופן העבודה של להבי היהלום. 

  1. שמירה על הסביבה במהלך העבודה 

עבודה עם להב יהלום מאפשרת לשמור על הסביבה שלך בכל דרך אפשרית. 

במידה ואתה צריך שהקידוח הוא הניסור בבטון יהיה עמוק, מומלץ להשתמש בשיטת הניסור הרטוב. בשיטה הזו נעשה שימוש במים ששומרים על הלהב שלא יתחמם מדי במהלך העבודה ומפחיתים בצורה משמעותית את כמות האבק שמתפזרת באוויר בזמן החיתוך בטון.  כאשר נדרש ניסור שטחי יותר, הדרך הטובה ביותר היא הניסור היבש. 

טיפים לאמצעי זהירות

כדי לשמור עליך ועל הסובבים אותך במהלך העבודה, מומלץ

  • להשתמש בכפפות, משקפי מגן ובגדי מיגון אחרים בזמן העבודה 
  • להשתמש בלהב היהלום אך ורק לניסור בחומרים קשים במיוחד. חומרים רכים יצטברו על הלהב, יפריעו לעבודה שלו ועלולים לגרום לנזק. 
  • לא להפעיל לחץ על הלהב אלא לתת למשקל של הלהב לעשות את העבודה
  • לעשות הפסקה בין הניסורים ולתת ללהב להסתובב חופשי למשך 30 שניות כדי למנוע התחממות 
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
רפאל קונו
רפאל קונו

במשך הרבה שנות ניסיון בתחום הבנייה שיפוצים ובעיקר עבודות הריסה, יש לי הרבה ידע לתת לכם הגולשים אם אתם מוצאים טעות כל שהיא אנחנו נשמח שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כי בסך הכל אנחנו רוצים שיהיה חומר טוב לקוראים שלנו.

מומלצים בשבילכם

מדרכת בטון

מדוע קיימים חריצים במדרכות?

אנחנו צועדים בהן כמעט מדי יום, אך האם אי פעם הבחנתם בחריצים הקיימים במדרכות?האם שאלתם את עצמכם אי פעם מדוע החריצים הללו קיימים במדרכה מלכתחילה?

קרא עוד »

רוצה לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית?

כשאנו אומרים שאנו מתחייבים להצעת מחיר הטובה ביותר אנו מתכוונים לכך.
מלאו את הפרטים:

קטגוריות

פוסטים אחרונים

Man cutting a insulating wall panel with a saw
פנלים מבודדים: מה זה? וכמה זה עולה?

הבהרה: אנו לא מוכרים פנלים מבודדים, מאמר זה בא לתת ידע בלבד. צוות יהלוMי ניסור בטון אמצעי בנייה איכותיים ומתקדמים מבטיחים לנו שהמבנה שאנו בונים

Construction foreman on the job site
יועץ בטיחות: מיהו ומה תפקידו?

יועץ בטיחות הינו איש מקצוע בעל התמחות בתחום הבטיחות. הוא מספק ייעוץ לכל מקום עבודה או פרויקט אשר קיימים בהם סיכונים בטיחותיים שיש להתייחס אליהם

מדרכת בטון
מדוע קיימים חריצים במדרכות?

אנחנו צועדים בהן כמעט מדי יום, אך האם אי פעם הבחנתם בחריצים הקיימים במדרכות?האם שאלתם את עצמכם אי פעם מדוע החריצים הללו קיימים במדרכה מלכתחילה?

השיחה הזו תחסוך לכם

*מתחייבים לספק שירות עד 48 שעות מרגע הפניה

דיסק יהלום
חייגו עכשיו

וקבלו ייעוץ והצעת מחיר במיוחד עבורך