שיקום בטון

6 סיבות למה היהלום הוא חברם הטוב של עובדי הבניין

6 סיבות למה היהלום הוא חברם הטוב של עובדי הבניין קידוח בבטון   ניסור...

צילום קווי ביוב שנפגעו כתוצאה מניסור בטון

  קידוח בטון הינה משימה שחייבת להתבצע על יד המומחים, שכן טעויות בעת...

ניסור קיר בטון – 10 כללים של עשה ואל תעשה!

ניסור קיר בטון 10 כללים של עשה ואל תעשה! קידוח בבטון   ניסור בבטון  ...

קבלן רשום לניסור בטון

ניסור בטון היא פעולה הדורשת רמה גבוהה של התמחות, ידע מקצועי וניסיון בתחום...

אישור קונסטרוקטור לניסור קורת בטון

אישור קונסטרוקטור לניסור קורת בטון קורת בטון היא לא רק רצועת בטון המשמשת חלק...

אישור עבודה בגובה

אישור עבודה בגובה דרישות לקבלת האישור והמשמעות שלו קידוח בבטון   ניסור...

בדק בית – טיפול בתקלות ושיפור החיים

טיפול בתקלות ושיפור איכות החייםבדק בית – טיפול בתקלות ושיפור איכות החיים מרבית...

ניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות

ניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות ניסור בטון עוזר לבצע פעולות רבות שלא ניתן לנסר...

חוץ מקידוח בקיר בטון, מה עוד אפשר לעשות עם קידוח יהלום ?

חוץ מקידוח בקיר בטון מה עוד אפשר לעשות עם קידוח יהלום ? קידוח בקיר בטון - מה...

5 סיבות למה לשכור חברת הריסה מקצועית ולא להרוס לבד

5 סיבות למה לשכור חברת הריסה מקצועית ולא להרוס לבד גם אם אתם מנהלים עשרות...

שיקום בטון

בעת בנייה של מבנה אחד הנושאים החשובים ביותר שיש לתת עליו את הדגש הוא נושא העמידות ואילו הנושא השני הוא נושא העיצוב.

בכל הקשור לעמידות של מבנים, הדבר החשוב ביותר הוא מצב עמודי הבטון. בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי החל בתחום, דבר הבא לידי ביטוי בביקורת לעיתים תכופות על מבנים. כאשר יש בעיות במבנה יש צורך לפעול ולהתחיל בהליך שיקום על מנת לנסות ולשקם את המבנה באמצעות החומרים הטובים ביותר. לצורך כך , יש לגייס את אנשי המקצוע הטובים ביותר. נוסף על עמידות , ניתן לראות גם שינוי בתחום העיצוב , הבא לידי ביטוי במגוון סגנונות עיצוב עם בטון ולא רק סגנון אחיד.

מה כולל הליך שיקום בטון

הליך שיקום בטון מתחיל כאשר יש בעיות במבנה ובעמודי הבטון השונים. במבנים ניתן לראות עמודים מתפוררים- מדובר במצב לא ממש תקין המעיד על הידרדרות המבנה. לעיתים במקרה של רטיבות המים עשויים לחלחל ולהגיע לברזלים והתוצאה אינה נעימה למראה. לחות המתפתחת כתוצאה מהרטיבות מובילה להתנפחות של הברזל, דבר המשפיע על יציבות העמודים. כאשר בעיה מהסוג הנ"ל מתגלה, הרי יש לטפל בה בדחיפות באמצעות פעולת שיקום יסודית ומקצועית על ידי אנשי מקצוע  מיומנים בתחום.

הליך שיקום בטון נחשב מורכב וכולל עלות גבוהה וכמובן דורש טיפול של אנשי מקצוע מומחים תוך שימוש בחומרי עבודה מתאימים.  בסיומו של התהליך, התוצאה היא קבלת שחזור של תכונות הבטון והגנה מפני קורוזיה. בשנים האחרונות על מנת למנוע מצב כזה רבים עושים שימוש בבטון מהדור החדש – בטון דקורטיבי המתאים לדרישות הלקוחות המאפשר קבלת פתרונות חיפוי איכותיים.

 לצורך עבודת שיקום יש לפנות לחברה מתמחה בתחום

אם לפני מספר שנים היה נהוג לעשות שימוש בבטון למטרות בנייה בלבד, הרי בשנים האחרונות ניתן לראות את החומר משמש גם כפריט עיצובי בבית. במסגרת הליך שיקום בטון ניתן לעצב את הבית כראות עיניכם- לשפוך את הבטון על המשטח המיועד לעצב אותו בהתאם להעדפה האישית שלכם.  במידה ויש עניין לשפץ את הבית באמצעות בטון , הרי הבטון הדקורטיבי מהווה אפשרות אידיאלית בשל הגמישות וכן היכולת להתאים לכל משטח, מה שהופך אותו לבחירה של רבים.

לצורך עבודת שיקום חשוב מאד להביא בחשבון גם את תפקידם של הדיירים. דיירים המתגוררים בבניין בו נתגלו נזקים צריכים לגלות אחריות ולא להסתפק בקבלנים שאינם מפגינים מקצועיות ויכולים לגרום לנזקים חמורים. קבלנים שאינם מתמחים בתחום שיקום בטון יכולים להיות משוכנעים כי שימוש בחומרי איטום עשוי לפתור את הבעיה, אך אין כך הדבר. בפועל ,שימוש בחומרי איטום רק יגרמו להחמרה בבעיה.  אנשי מקצוע בתחום ידעו כי קיימים מפרטים מדוייקים לצורך עבודת שיקום ויבצעו אותם תוך הקפדה על איכות. פנייה לאנשי מקצוע תספק את ההגנה הדרושה.

בטון דקורטיבי  החלום המושלם של כל מעצבי פנים ואדריכלים

מעצבי פנים ואדריכלים רבים מכתירים את הבטון החדש כחלום מושלם. בטון דקורטיבי נחשב לחלומם של מעצבי פנים ואדריכלים בשל הטכנולוגיה המתקדמת המאפשרת ייצור רצפות בטון מעוצבות. בשל ההתפתחות בתחום אין ממש צורך לוותר על אסתטיקה ולהחליף את אריחי הקרמיקה אלא ניתן לעשות שימוש בבטון מסוג זה הכולל יתרונות רבים במוצר אחד. בטון מסוג זה מתאים ללקוחות שאינם מעוניינים להתפשר ובוחרים את הטוב ביותר לבית שלהם- באמצעות השקעה לא גבוהה במיוחד. חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום תבחר לעשות שימוש בחומרים איכותיים ביותר הכוללים את תווי התקן המתאימים ביותר לתפעול.

שיחה מהירה