קידוח בטון

קידוח בטון בכל קוטר, בכל עומק ובכל התנאים
 

כאשר מדברים על התעשייה של בנייה ושיפוצים אז כולם יודעים שזה התעשייה אשר לא מפסיקה להתפתח ולהתקדם, ומציעה עולם שלם של שירותים. הקידמה כיום נותנת לנו לבנות בניינים עוצמתיים שיכולים להגיע לגבהים דמיוניים ועדיין יישארו חזקים ובטוחים מאיי פעם. בעולם שלנו יש מנהרות תת קרקעיות תחת כל מקום, אתם לא מודעים לזה שיש מתחתכם עולם שלם.

מתי תצטרכו קידוח בטון? לדוגמה, כאשר אתם רוצים להתקין מזגן מרכזי בבית הפרטי שלכם או בבניין משרדים וכדומה, אז אתם צריכים לקחת בחשבון שההתקנה של המזגן היא בעיקר נמצאת בתוך הקירות בטון שלכם.
מה שהיו עושים פעם זה היה ממש חציבה בכל הקירות ובתקרה, בימינו הדבר נעשה הרבה יותר בקלות ובפשטות על ידי קידוח חור למזגן בבטון, אותו דבר עושים גם כשמדובר בקמין, מייבש כביסה, חיווט חשמלי ועוד.

יתרונות מרכזיים של קידוח יהלום.

רעידות ורטט

ניסור הקיר בעזרת המסור שלנו לא גורם לרעידות ורטט או נזק למבנה הנותר.

גמישות

קידוח ביהלום נותנת לקבלנים גמישות ונוחות כדי לפתור בעיות פוטנציאליות.

ניקיון

קידוח יהלום זאת השיטה הנקייה ביותר, החסכונית ביותר, כדי לעשות חור עגול בקיר.

בטיחותי

המסור נשלט ע"י שלט רחוק בשביל הבטיחות של כולנו.

דיוק

קידוח יהלום שומר על שלמות באזורים הסמוכים ומשאיר אותם ללא פגע.

יעילות

קידוח יהלום מגיע כמעט לכל עומק שתרצו.

ויעיל מאוד במקומות צרים ומוגבלים

קידוח יהלום

קידוח יהלום בבטון זו שיטה מאוד יעילה לקידוחים בבטון, סלעים, אבנים או אספלט.

השיטה הזאת היא מהירה, אפקטיבית ובטיחותית.

אנו נותנים שירות של קידוחים מכל זווית.

קידוח בטון ביהלום משאיר אחריו סביבה יחסית נקייה מאבק בגלל המים שמחוברים למקדח.

רוב הקידוחים בדרך כלל הם עבור יצירת חורים עגולים עבור קווי חשמל, מזגנים, מערכות אינסטלציה כבלי אינטרנט וכדומה. (לחצו כאן כדי ללמוד עוד)

קידוח בטון אולי נראה משימה מאוד פשוטה, אבל יש המון דברים שצריך לקחת בחשבון,
החל מבחירת הכוס המתאימה ועד המהירות של המקדח.
בכל אופן, עם ניסיון של אלפי קידוחים תהיו בטוחים שיש לנו את הידע הנדרש כדי לעשות את העבודה ביעילות ובמהירות.

לא משנה איזה קוטר של קידוח אתם צריכים, ברשותנו את הכלים העוצמתיים ביותר כדי להתמודד איתו. אנו עובדים בפריסה ארצית.

סוג השירותמחיר
מחיר עבור קידוח יהלום בקוטר - 4 צולהחל מ-150 ש"ח
מחיר עבור קידוח יהלום בקוטר - 6 צולהחל מ-200 ש"ח
מחיר עבור קידוח יהלום בקוטר -8 צולהחל מ-300 ש"ח
מחיר עבור קידוח יהלום בקוטר - 10 צולהחל מ-400 ש"ח
מחיר עבור קידוח חור למייבש בקיר בטון החל מ- 350 ש"ח
מחיר עבור קידוח חור לקמין בבטון החל מ- 400 ש"ח
מחיר עבור קידוח חור למזגן בקיר בטון החל מ- 350 ש"ח
מחיר עבור פתיחת מעבר לארובה
החל מ- 400 ש"ח
מחיר עבור קדיחת חור למכונת כביסה
החל מ- 350 ש"ח
מחיר עבור פתיחת נקודות ניקוזהחל מ- 200 ש"ח

צרו קשר עוד היום עם חברת יהלומי ניסור וקידוח בטון.

1-700-55-1040

קידוח בטון

 

קידוח יהלום בבטון וניסור בבטון נועד למספר רב של סוגי עבודות שיפוצים החל מבית פרטי ועד מפעלים גדולים. עוד מעט נסביר בהרחבה על כל הסוגים של הקידוחים בבטון, קודם נסביר לכם איך לקדוח בבטון.

בשביל לעשות קידוח בקיר בטון או בכל משטח בטון כגון תקרה ורצפה, אנו צריכים להיעזר במקדח יהלום. כל המקדחים מגיעים עם כוסות בקטרים שונים ואיתם יוצרים קידוח עגול ומושלם.

הקידוח יתבצע ע"י מיטב הקודחים בארץ, עם וותק עשיר אשר עברו הכשרה על ידינו והם מיומנים לבחון את השטח טרם הקידוח כדי לבחון שלא נקדח ישר אל התשתיות וחווטים חשמליים למיניהם.

חשוב מאוד לבחון איזה סוג מקדח נצטרך לעבודה לפני שנתחיל את עבודת הקידוח בקיר. אתם שואלים איזה הבדלים כבר יכולים להיות? אז חשוב שתדעו שיש הבדל גדול בעוצמה שצריך לתת למקדח בין קיר בטון רגיל לבין קיר מבטון מזוין כגון ממ"ד וכדומה.

אחרי שנבחר את סוג המקדח המתאים ביותר לעבודה נבדוק האם צריך לקבע את המקדח על הקיר.

אנו נעשה עבודה נקייה בעזרת זה שנרטיב את הקידוח בהרבה מים וככה אנו נקטין משמעותית את כמויות האבק.

חלק קטן ממה שקידוח בבטון בדרך כלל משמש אצל אנשים בבית זה קידוח לטובת תעלות של המזגן, ארובה, ואף לצורך ניקוז והעברת חווטים למיניהם.

לאחר הקידוח אתם תקבלו תוצאה מושלמת ומדויקת בדיוק כמו שרציתם, וזו הסיבה שקידוח יהלום בבטון היא השיטה המועדפת ביותר. כמובן שהשימוש במקדח בטון הוא לא מיועד רק לבתים פרטיים (כגון יצירת חור בקיר בשביל המזגן) אלא כמובן שהשימוש במקדם משמש גם לצורך פרוייקטים גדולים יותר כגון מבנים בבנייה שצריכים 200 קידוחים לצורך מזגנים לדוגמא…

בניינים תעשייתיים ומפעלים בדרך כלל מזמינים אותנו כדי שנעשה עבודות קידוח בבטון לטובת מיזוג אוויר  ועבודות תשתית.
לא משנה אם אתם אנשים פרטיים או מפעלים אתם חייבים לבחור בקפידה את החברת ניסור שלכם,

קראו כאן על 4 דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון לפני שאתם מזמינים חברת ניסור.

שש יתרונות משמעותיים בשימוש בקידוח יהלום

הוא ידוע כשיטה היעילה ביותר של קידוח, קידוח יהלום משמש תעשיות רבות, בעיקר בתחום הבנייה. בתור אחת השיטות הבטוחות והנוחות ביותר, שיטת קידוח היהלום יכול לעשות כל קוטר של חור דרך כמעט כל חומר קשה כולל בטון ואבן.

בנוסף לזה שהמקדח יהלום מספק תוצאות נקיות למדי ומדויקות, הוא גם יותר קל לשימוש וחסכוני לעומת שיטות חלופות של קידוח שזמינים בשוק. יתרון מפתח נוסף הוא שניתן להפעיל את ציוד הקידוח בעזרת שלט רחוק והוא ידידותי למפעיל.

התפוקה שמתקבלת דרך שיטת קידוח זו שואפת להיות ברמה הגבוהה ביותר, הפעלה כמעט ללא סיכון לגרימת נזק למבנה. מצויד ביהלומים, החומר הקשיח ביותר על פני כדור הארץ, עם השיניים האלו של המקדח אז המקדח יכול לחתוך כמעט הכל. אם יש צורך להסיר גליל ענק מתוך חומר קיר בטון, כוסות הקידוח האלו יכולים להיות הבחירה הטובה ביותר.

 

קבלו 6 כמה יתרונות מרשימים לשימוש במקדם יהלום.

מהירות קידוח מעולה
בכוסות של המקדח יהלום ניתן להשתמש כמעט בכל מצב עבודה עם מהירות מדהימה – קודחים כל דבר מבטון ועד שיש. ולא יהיה שבבי בטון ואבק מעופפים בסביבה, זו דוגמא למהירות וניקיון ביחד
!תוצאות מדויקות, בהתחיבות
זה לא נדיר לראות אתרי בנייה מכוסים בשבבי בטון ואבק, אבל אם אתם משתמשים במקדח יהלום לביצוע של הקידוח בבטון, זכוכית עבה, לבנים ואבנים, אז התוצאה תיהיה עם ממש מעט פסולת וכמעט אף אבק לא יתפזר במהלך הקידוח

קודח דרך כל דבר אפשרי

עם הכוס המתאימה, אחת שיכולה לקדוח דרך חומרים קשים כמו אבן ובטון בצורה חלקה ומרהיבה וכמעט בלתי אפשרי לבצע כזה קידוח באמצעות סוגים אחרים של מקדחות. המקדח מבצע את הקידוח עם כוח עצום
טכנולוגית קידוח ירוקה
סביבת עבודה ללא אבק זה הכרחי מאוד בשביל להימנע מסכנות בריאותיות רבות. טכנולוגיה זו מוכיחה שהיא ידידותית לסביבה מכיוון שאין אבק בטון המיוצר בעת קידוח
בנוסף להכל, הקידוח חסכוני
מאחר ש-שכבות מרובות של יהלומים נמצאים במקדח, הציוד עשוי להישמע יקר יותר, אבל תכולת החיים של המקדח מוכיחה עלות יעילה בטווח הארוך
הרבה פחות רעש
גם כאשר נעשה שימוש בתנאי העבודה הקשים ביותר, קידוח יהלום מתבצע ללא הרבה רעש, ולכן כל העבודה יכולה להתנהל מבלי להפריע לעובדים אחרים באתר. לפעמים בעבודות באתרי בנייה יש ביקוש להרבה קידוחים, ולעשות את זה כל עם רעש מינימלי יכול להיות יתרון עצום לאלה שמבלים כמעט את כל שעות העבודה שלהם בחיתוך וקידוח בבטון. בתהליך קידוח יהלום, זה הופך להיות אפשרי לעבוד עם מעט רעש, אבל עם הרבה מהירות ויעילות. הציוד עצמו נייד ומשקל יחסית קל, וזה מצויין בשביל קידוחים בחללים צרים ואפילו מתחת למים זה משאיר משטחים חלקים יותר ואיכות גימור ברמה הגבוהה ביותר

אנחנו דואגים ליצור אווירה טובה כדי שנוכל לתת שירות אדיב ומקצועי.

שיחה מהירה