קידוחי יהלום בבטון

כל מה שרציתם לדעת

6 סיבות למה היהלום הוא חברם הטוב של עובדי הבניין

6 סיבות למה היהלום הוא חברם הטוב של עובדי הבניין קידוח בבטון   ניסור...

צילום קווי ביוב שנפגעו כתוצאה מניסור בטון

  קידוח בטון הינה משימה שחייבת להתבצע על יד המומחים, שכן טעויות בעת...

ניסור קיר בטון – 10 כללים של עשה ואל תעשה!

ניסור קיר בטון 10 כללים של עשה ואל תעשה! קידוח בבטון   ניסור בבטון  ...

קבלן רשום לניסור בטון

ניסור בטון היא פעולה הדורשת רמה גבוהה של התמחות, ידע מקצועי וניסיון בתחום...

אישור קונסטרוקטור לניסור קורת בטון

אישור קונסטרוקטור לניסור קורת בטון קורת בטון היא לא רק רצועת בטון המשמשת חלק...

אישור עבודה בגובה

אישור עבודה בגובה דרישות לקבלת האישור והמשמעות שלו קידוח בבטון   ניסור...

בדק בית – טיפול בתקלות ושיפור החיים

טיפול בתקלות ושיפור איכות החייםבדק בית – טיפול בתקלות ושיפור איכות החיים מרבית...

ניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות

ניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות ניסור בטון עוזר לבצע פעולות רבות שלא ניתן לנסר...

חוץ מקידוח בקיר בטון, מה עוד אפשר לעשות עם קידוח יהלום ?

חוץ מקידוח בקיר בטון מה עוד אפשר לעשות עם קידוח יהלום ? קידוח בקיר בטון - מה...

5 סיבות למה לשכור חברת הריסה מקצועית ולא להרוס לבד

5 סיבות למה לשכור חברת הריסה מקצועית ולא להרוס לבד גם אם אתם מנהלים עשרות...

קידוחי יהלום בבטון

מקדח יהלום

זה מה שצריך כדי לקדוח חורים גדולים בבטון. בעזרת המקדח יהלום תוכלו לעשות חורים בצורה מדויקת להפליא בקירות בטון, רצפות או משטחים או כל מבנה אחר הדורש את יצירתו של פתח כזה, גם בממדים גדולים. רוב החברות של הניסור והקידוח בבטון מציעות את השירות הזה כשירות בסיסי ויש להם את המומחיות ואת הכלים הנדרשים שיעמדו בקלות בעבודות כאלה. לאחר שיוצקים בטון, חשוב מאוד ליצור פתחים עגולים כדי שיהיה מקום שהצינורות, כבלים וכדומה יוכלו לעבור בהם. דוגמאות לקידוחים נפוצים: התקנה של קווי טלפון, אינסטלציה, חיווט חשמלי, פתחים למיזוג אוויר ועוד. ניתן לעשות את הפתחים הללו מבלי לפגוע במבנה עצמו. הקידוח יכול להיעשות על כל משטח קשה, לא בהכרח בטון, וגם לכל עומק שתירצו.

כאשר חור נעשה, כל הבטון שנקדח יוצא בשלמותו מהמבנה.

זה מראה שהבטון עצמו ממש לא נהרס והחור נעשה בצורה מסודרת. החתיכת בטון השלימה שיוצאת יכולה לשמש גם למהנדסים כדי שיוכלו לבחון את החוזק ואת הבריאות של הבטון במבנה.

הלהבים של המקדח עשויים מפלדה עוצמתית במיוחד שמעורבבים עם יהלום על קצוות המקדח. חוד המקדח משתנה לפי גודל החור שאתם צריכים.

מכונות הקידוח בבטון דורשות הרבה מאוד כוח של חשמל. מקדחים שיש להם מהיריות מתכווננות הם הכי יעילות ועושות את העבודה הרבה יותר פשוטה וקלה.

אתם יכולים להשיג ציוד שמונע על סטנדים והם יכולים להשתמש בחלל החדר כדי לאחוז ברצפה ולשמור על המקדח במקומו. עם המקדח חייב להיות על הקירות עצמם, אז צריך לאבטח את הסטנדים של המקדח עם עוגנים טובים שיכולים לעמוד בלחץ של המקדח וברעידות.

המקום שבו אתם צריכים את החור, הוא חייב להיות מסומן בבירור כדי שהמקדח לא יקדח דרך המוטות פלדה שמשמשים לחיזוק הבטון או בתעלות שנמצאות בתוך הבטון.

הקידוח צריך להתחיל בצורה איטית בלי מאמץ או לחץ כדי שהלהבים יחדרו לחור שאותו אתם רוצים לעשות. ברגע שהמקדח חדר לבטון, אפשר להגביר את הלחץ ואת המהירות של המקדח.

צריך מדי פעם לעצור ולראות שהכל הולך כמו שרצינו בצורה ישרה עד שאנו מגיעים לעומק הרצוי וכאשר נגיע לעומק של הבטון אז החתיכה תצא ביחד עם המקדח, כנראה שנצטרך פטיש כדי להוציא את הבטון מהמקדח.

קידוח יהלום בקיר בטון ע"י יהלומי ניסור וקידוח בטון

אם אתם רוצים חור עגול מדויק ומושלם על קיר או ריצפת בטון, אז קידוח יהלום זה הדרך הטובה ביותר לעשות את זה. קידוח יהלום זה הקידוח שמשתמשים בו בכל הקידוחים במשטחי בטון. אם אתם רוצים גם את אותו הדבר באתר בניה שלכם, אז קודם תצטרכו לדעת איך זה יכול לעזור לכם.

ישנם סוגים שונים של שיטות ושל כלים בשביל קידוח בקירות. משטחי בטון הם קשים ולקדוח בהם זה מצריך הרבה כוח. כאן המקדח יהלום יכול לעזור, ובקלות. אחרי שהקידוח הסתיים, הבטון יכול לצאת מהקיר בצורה שתקבלו את חור עגול מדוייק. כדי להוציא כמו גדולה של בטון מהקיר, אז נקדח מספר קידוחים ונעשה מספר חורים במשטח ואז נוציא את הבטון. יש הרבה שימושים שונים של קידוחי יהלום.

בשביל מה צריך קידוחים? הרבה קידוחים נעשים בעיקר בשביל מיזוג אוויר, אינסטלציה, חיווט חוטי חשמל, ועוד הרבה דברים. הטכניקות של קידוח יהלום משתמשות כדי ליצור את ההיבדל בין הגדלים של החורים בקירות בטון, לפי הצורך. גם מאוד יעיל בשביל כל סוגי העבודות התת קרקעיות, התקנת קווי טלפון, צינורות מים וניקוז. כל הסיבות האלה דורשות קידוח רציני בקיר. זו הסיבה שעובדי הבניה מסתמכים עלינו כי ברשותנו הכלים והציוד הטוב ביותר עבור ניסור וקידוח בטון.

בהתאם לסוג העבודה ולתוצאות הנדרשות, כך שיטות שונות של קידוחים נעשים. יש שיטות יבשות ויש גם שיטות רטובות של קידוחים, אנו יכולים לעשות את כולם.

קראו גם על 10 היתרונות המרכזיים בשימוש במסור בטון שמורכב על גבי מסילה

שיחה מהירה