עבודות ניסור וקידוח בטון לצרכי תשתיות מים

6 סיבות למה היהלום הוא חברם הטוב של עובדי הבניין

6 סיבות למה היהלום הוא חברם הטוב של עובדי הבניין קידוח בבטון   ניסור...

צילום קווי ביוב שנפגעו כתוצאה מניסור בטון

  קידוח בטון הינה משימה שחייבת להתבצע על יד המומחים, שכן טעויות בעת...

ניסור קיר בטון – 10 כללים של עשה ואל תעשה!

ניסור קיר בטון 10 כללים של עשה ואל תעשה! קידוח בבטון   ניסור בבטון  ...

קבלן רשום לניסור בטון

ניסור בטון היא פעולה הדורשת רמה גבוהה של התמחות, ידע מקצועי וניסיון בתחום...

אישור קונסטרוקטור לניסור קורת בטון

אישור קונסטרוקטור לניסור קורת בטון קורת בטון היא לא רק רצועת בטון המשמשת חלק...

אישור עבודה בגובה

אישור עבודה בגובה דרישות לקבלת האישור והמשמעות שלו קידוח בבטון   ניסור...

בדק בית – טיפול בתקלות ושיפור החיים

טיפול בתקלות ושיפור איכות החייםבדק בית – טיפול בתקלות ושיפור איכות החיים מרבית...

ניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות

ניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות ניסור בטון עוזר לבצע פעולות רבות שלא ניתן לנסר...

חוץ מקידוח בקיר בטון, מה עוד אפשר לעשות עם קידוח יהלום ?

חוץ מקידוח בקיר בטון מה עוד אפשר לעשות עם קידוח יהלום ? קידוח בקיר בטון - מה...

5 סיבות למה לשכור חברת הריסה מקצועית ולא להרוס לבד

5 סיבות למה לשכור חברת הריסה מקצועית ולא להרוס לבד גם אם אתם מנהלים עשרות...

 ניסור וקידוח בטון לצרכי תשתיות מים

עבודות שיפוצים ביתיות כוללות לא אחת את הצורך בנגישות לעובי הקירות ותשתית המבנה, אשר בתוכם מתקיים מעבר של צנרת ותשתיות מים, במטרה להשיג נגישות אליהם, לחדש, לתקן או להחליף צינורות על פי הצורך.

על מנת לזכות לנגישות זו מבלי לגרום נזק לתשתית המבנה ומבלי לחצוב בקיר מעבר למה שנדרש והכרחי, יש צורך בשיטות עבודה ייחודיות לניסור וקידוח בטון. הבטון הוא חומר חזק במיוחד אשר מהווה חלק ניכר מתשתית המבנה, וחדירתו אינה פשוטה כלל ועיקר.

על מנת להשיג את הנגישות הנדרשת ולפצוע בבטון מעט ככל האפשר מתקיימות עבודות אלו בזהירות יתרה, בשיטת עבודה מקצועית ובאמצעות כלים ייחודיים. בין הכלים הייחודיים המשמשים לקידוח בטון נמצא מקדח יהלום, מקדח מקצועי המנצל את החומר החזק ביותר כיום הקיים בטבע, הוא היהלום, לשליטה בחומרים חזקים וקשים אחרים, בניהם הבטון.

הקפדה על בטיחות מרבית!

עבודות ניסור וקידוח בטון מתבצעות במעמד שיפוץ הבית, התקנת מערכות מיזוג, תיקון מפגעי אינסטלציה, הכנת תשתיות למערכות חשמל וגז, קידוח פתחי שחרור עשן על פי תכנית הג"א ועוד.

בעבודות קידוח וניסור בטון חשוב במיוחד להקפיד על בטיחות. מדובר בעבודה מורכבת המתבצעת באמצעות כלים כבדים, וחובה להקפיד על כל כללי הבטיחות על מנת להבטיח הן את בטיחותם ושלומם של העובדים, והן הותרת אתר עבודה סגור ובטוח לאחר ביצוע העבודה.

מעבר לבטיחות הנוגעת לחיי אדם, יש להקפיד על הנחיות עבודה וזהירות על מנת שלא לפגוע בתשתיות הקיימות, בניהן תשתיות גז, חשמל, אינסטלציה, מים או מז"ח (קראו כאן מהו מז"ח). פגיעה במז"ח עשויה לגרום לנזק בלתי הפיך ויקר לתיקון ועל כן בטרם תחילת העבודה מחויב הקבלן המבצע לבחון כל תכנית רשומה של הבית, לקבל מידע על תוספות והתקנות ואף לעבוד עם מצלמה תרמית שתאפשר נקודת מבט לעומק התשתית.

עם סיום העבודה...

עם סיום העבודה חשוב מאוד להקפיד על שני שלבים מרכזיים:

  1. איטום מחדש – איטום מחדש באמצעות בטון זהה לתרכובת החומר המקורית על מנת להבטיח את אחידות הקיר, יציבות וסימטריות. מעבר לאיטום והשבת התשתית למצבה המקורי קיים כמובן גם הצורך האסתטי, צביעה, חיפוי וגימור של הקיר והחלל כולו על פי צורך.
  2. פינוי פסולת – עבודות ניסור וקידוח בטון הן לרוב עבודות המותירות פסולת בינוי. באחריות הקבלן המבצע לפנות את הפסולת במלואה. בעבודות מורכבות המתבצעות על גבי תשתית רחבה ושטח רב מטבע הדברים גם כמות הפסולת גדולה, ועל הקבלן לספק מענה באחת משיטות פינוי הפסולת הקיימות בשוק, בהתאם לתנאי המבנה ולסוג העבודה.

עבודות ניסור וקידוח בטון לצורך שיקום של תשתיות מים ואינסטלציה מצריכות חיבור בין מספר בעלי מקצוע, החל מקבלן שיפוץ המתמחה בניסור וקידוח בטון, כלה בקבלן אינסטלציה וביוב המתמחה בשיקום וטיפול בתשתיות המים וכלה במענה אסתטי: סגירה וצביעה של הקיר. מומלץ לעבוד עם קבלן מקצועי, בעל מוניטין המספק את כל אנשי המקצוע הנדרשים תחת קורת גג אחת.

שיחה מהירה