באיזה סילר נשתמש בעבודה עם בטון

קבלן רשום לניסור בטון

ניסור בטון היא פעולה הדורשת רמה גבוהה של התמחות, ידע מקצועי וניסיון בתחום...

אישור קונסטרוקטור לניסור קורת בטון

אישור קונסטרוקטור לניסור קורת בטון קורת בטון היא לא רק רצועת בטון המשמשת חלק...

אישור עבודה בגובה

אישור עבודה בגובה דרישות לקבלת האישור והמשמעות שלו קידוח בבטון   ניסור בבטון  ...

בדק בית – טיפול בתקלות ושיפור החיים

טיפול בתקלות ושיפור איכות החייםבדק בית – טיפול בתקלות ושיפור איכות החיים מרבית...

ניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות

ניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות ניסור בטון עוזר לבצע פעולות רבות שלא ניתן לנסר...

חוץ מקידוח בקיר בטון, מה עוד אפשר לעשות עם קידוח יהלום ?

חוץ מקידוח בקיר בטון מה עוד אפשר לעשות עם קידוח יהלום ? קידוח בקיר בטון - מה...

5 סיבות למה לשכור חברת הריסה מקצועית ולא להרוס לבד

5 סיבות למה לשכור חברת הריסה מקצועית ולא להרוס לבד גם אם אתם מנהלים עשרות...

עבודה עם בטון לפני הרכבת שער חשמלי

עבודה עם בטון לפני הרכבת שער חשמלי חברת יהלומי ניסור בטון מזמינה אתכם לקבל...

4 דרכים לקידוח בטוח – איך לקדוח בקיר מבלי לגרום נזק

4 דרכים לקידוח בטוח – איך לקדוח בקיר מבלי לגרום נזק אתם רוצים לקדוח בקיר הבית...

איך קידוח יהלומים הפכה למכונת קידוח בטון הפופולרית ביותר?

איך קידוח יהלומים הפכה למכונת הקידוח בטון הפופולרית ביותר? מכונת קידוח בטון...

עבודות עם בטון

פרויקטים בבטון דורשים אנשי מקצוע מיומנים ושימוש בטכניקות ניסור, חיתוך וקידוח מתקדמות על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. בכל פרויקט נדרשת טכניקה אחרת בהתאם לתנאי השטח והתוצאה המבוקשת.
לפניכם מידע חשוב בטכניקות עבודה עכשוויות ויעילות עם בטון ומתי יש להשתמש בחומרים כמו סילר לבטון.

ניסור בטון בשיטת יהלום

אם בעבר חברות השתמשו בשיטות מיושנות ומרעישות כמו אזמלים פטישים לחיתוך בטון, שהשאירו הרבה לכלוך, פסולת ואבק, הרי שכיום הטכניקה היא אחרת.
ניסור בטון עכשווי מתבצע באמצעות מסורים מיוחדים המשתמשים בלהבי ניסור המותירים גימור ייחודי וחלק מבלי להשאיר אבק או לכלוך. לרוב מנסרים בטון בתהליך של יצירת דלתות או חלונות בקירות בטון בתהליך בנייה של בתים או במהלך ניסור של אספלט, מתכות וסלעים.
התהליך מבוסס על סוגי החומרים, העוצמה הנדרשת, מפרטים טכניים. המסורים מצוידים במערכות שלוכדות את רוב האבק. ניתן להשתמש בניסור יהלומים, שיטה מדויקת ומהירה, ניסור קירות בטון המתבצע באמצעות להבים עגולים ומתאימה לקירות בטון מסוימים.
ניסור שטוח אידיאלי לרצפות או מדרכים כאשר בשיטה זו המטרה היא להגיע לצינורות או לחיווט המוטמנים מתחת לרצפות בטון לצורך תיקון כבישים או חיתוך תעלות אינסטלציה. ניסור יהלום היא טכניקה שהוכחה כיעילה במיוחד, ללא אדים ואבק, מינימום רעש וללא רטט.
בכל מקרה, הבחירה בשיטה תלויה בקשיות הבטון וכן הבחירה באילו מסורים לבחור בין אם ציוד המבוסס על חשמל, מנוע, הידראוליקה או פנאומטיקה. תהליך הניסור דורש מיומנות ייחודית למניעת נזק לחלקים אחרים של הבטון ולצורך העברת חשמל או גז בדרך הטובה והבטוחה ביותר.

קידוח בטון לא מה שהיה פעם


תהליך קידוח בטון רב עוצמה נועד לרוב ליצור פתחים לחיווט, צנרת, מאווררים, מערכות אש ועוד. תהליך הקידוח הוא לשם יצירת פתחים מדויקים לרוב עגולים. החומר שנשאר בתוך המקדח מכונה הליבה. מקדחות הליבה מגיעות עם מספר אפשרויות כוח, כולל חשמל, פנאומטי, הידראולי (כל אלה דורשים מקורות כוח, כגון גנרטור). קידוח בשיטת יהלום מתאים לקידוח בחומרים שונים מבטון דרך סלעים ועד אספלט בצורה בטוחה שמתאימה לקידוח מכל זווית. היתרון הבולט הוא שהקידוח לא מלכלך בגלל המים שמחוברים למקדח והיא מתאימה ליצירת חורים עבור מטרות שונות ממערכות מיזוג דרך אינסטלציה ועד חיבורי אינטרנט, קמין ועוד.

חשיבותו של סילר בטון


בתהליך שיפוץ או בנייה חשוב להשתמש בחומר איטום סילר לבטון מקצועי על מנת למנוע היווצרות של כתמים שייספגו אל תוך הבטון. הסילר למעשה שומר על הבטון למשך שנים ארוכות מפני הכתמה אך הופך את הבטון גם קל יותר לניקוי, מצוין לקירות בטון פנימיים. הוא גם מפחית נזקים שונים כמו נזקי מלחים, כלורדים, קרבונציה ונזקים אלקליים ומגן על התשתית מפני שחיקה.
חשוב לבחור סילר בטון נושם בעל ריח עדין שיאפשר שהייה נעימה בחלל, עמידות גבוהה שמאושר למגע עם מזון לאחר הייבוש. כדאי להעדיף גם סילר לבטון שעמיד בפני קרני UV ואינו מצהיב עם הזמן והחשיפה לשמש. יש לשים לב שמדובר בסילר בטון שניתן ליישם על מוצרי בטון מסוגים שונים. במהלך יישום הסילר, יש להגן על הסביבה כדי שהסילר לא יכתים פריטים סביבו, כדאי לבצע דוגמא לפני היישום ובכל מקרה להימנע מיישום הסילר על תשתית בעודה חמה או ישירות תחת השמש.

בבואכם לבחור עבודות בבטון יש לבחור בחברה מקצועית המצוידת בכל הכלים הנדרשים ובקיאה בטכניקות המתקדמות של ניסור וקידוח בבטון. חברה שתקפיד על כללי זהירות ובטיחות מקסימלית ועל סביבה נקייה והשגת תוצאה מרשימה ועמידה לאורך זמן.

שיחה מהירה