אישור קונסטרוקטור

לניסור קורת בטון

6 סיבות למה היהלום הוא חברם הטוב של עובדי הבניין

6 סיבות למה היהלום הוא חברם הטוב של עובדי הבניין קידוח בבטון   ניסור...

צילום קווי ביוב שנפגעו כתוצאה מניסור בטון

  קידוח בטון הינה משימה שחייבת להתבצע על יד המומחים, שכן טעויות בעת...

ניסור קיר בטון – 10 כללים של עשה ואל תעשה!

ניסור קיר בטון 10 כללים של עשה ואל תעשה! קידוח בבטון   ניסור בבטון  ...

קבלן רשום לניסור בטון

ניסור בטון היא פעולה הדורשת רמה גבוהה של התמחות, ידע מקצועי וניסיון בתחום...

אישור קונסטרוקטור לניסור קורת בטון

אישור קונסטרוקטור לניסור קורת בטון קורת בטון היא לא רק רצועת בטון המשמשת חלק...

אישור עבודה בגובה

אישור עבודה בגובה דרישות לקבלת האישור והמשמעות שלו קידוח בבטון   ניסור...

בדק בית – טיפול בתקלות ושיפור החיים

טיפול בתקלות ושיפור איכות החייםבדק בית – טיפול בתקלות ושיפור איכות החיים מרבית...

ניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות

ניסור בטון בפרויקט הוספת מרפסות ניסור בטון עוזר לבצע פעולות רבות שלא ניתן לנסר...

חוץ מקידוח בקיר בטון, מה עוד אפשר לעשות עם קידוח יהלום ?

חוץ מקידוח בקיר בטון מה עוד אפשר לעשות עם קידוח יהלום ? קידוח בקיר בטון - מה...

5 סיבות למה לשכור חברת הריסה מקצועית ולא להרוס לבד

5 סיבות למה לשכור חברת הריסה מקצועית ולא להרוס לבד גם אם אתם מנהלים עשרות...

אישור קונסטרוקטור לניסור קורת בטון

קורת בטון היא לא רק רצועת בטון המשמשת חלק מהמבנה כמו כל חלק אחר ממנו. קורת בטון היא בדרך כלל מרכיב שמהווה חלק מרכזי בקונסטרוקציה שמעניקה למבנה את החוזק המבני שלו. בהתאם לכך, לפני שאתם מפעילים את המסור, חשוב שתדעו שאתם חייבים לקבל אישור קונסטרוקטור לניסור קורת בטון.

איך תזהו קורת בטון?

כדי לקבל אישור קונסטרוקטור לניסור קורת בטון, צריך לזהות תחילה שאכן מדובר בקורת בטון. הדרך היחידה לוודא שאכן מדובר בקורת בטון היא עיון בתכניות הבניה של המבנה, בהן מפורטים כל פרטי הבנייה שלו, לרבות מיקומים של קורות בטון. מאחר ואתם לא יודעים לקרוא תכניות בנייה, אתם יכולים לדבר עם חברת ניסור בטון מומחית או פשוט להזמין מהנדס בניין שידע למצוא את התכניות הללו היכן שצריך, ולוודא האם מדובר בקורת בטון והאם ניתן לבצע בה ניסור. ככלל, קורות בטון ממוקמות באזור התקרה ו/או הרצפה של המבנה, אך ניתן לעשות בהן גם שימוש אנכי כעמודי תמך של המבנה. במקום לנחש, פשוט הזמינו מהנדס מוסמך שיעניק לכם את האישור הנדרש, שיאפשר לכם לבצע את הניסור בראש שקט.

מה זה קונסטרוקטור ואיך הוא רלוונטי?

קונסטרוקטור הוא מהנדס בניין בעל הסמכה מיוחדת בכל הקשור לקונסטרוקציה של המבנה, יסודות המבנה ויציקות בטון. בכל הקמה של מבנה חדש, בית פרטי או בניין, הקונסטרוקטור ממלא תפקיד מפתח בתכנון ובפיקוח על כל הנושא של הנחת היסודות ויציקת הבטון, והוא שבודק את התכנית האדריכלית ומאשר אותה, לאחר שווידא כי היא כוללת את כל עמודי התמך וקירות התמך הנדרשים. במידה ואלה לא קיימים בתכנית, לקונסטרוקטור יש את הסמכות לחייב את הוספתם על פי חישובים סטטיסטיים שונים שהוא מבצע.

מאחר ומדובר בניסור של קורת בטון, שמהווה כאמור חלק מהקונסטרוקציה של המבנה, את האישור הנדרש צריך לתת קונסטרוקטור מוסמך בלבד. אישור קונסטרוקטור לניסור קורת בטון הוא אינו הליך בירוקרטי, אלא פשוט הליך מקצועי של בחינת ההשפעה הצפויה של הניסור על החוזק המבני של המבנה, ואם השפעה זו היא מינורית ומתקבלת על הדעת, ניתן לאשר את ביצוע הניסור. במידה ולא ניתן לאשר אותו, יציע לכם הקונסטרוקטור אלטרנטיבות ואפשרויות שונות, למשל בניית עמוד תמך חלופי שיעניק למבנה את החוזק המבני שיאבד לו בעקבות ניסור הקורה.

אישור קונסטרוקטור לניסור קורת בטון צריך להתקבל לפני שאתם מתחילים כל פעולת שיפוץ, וזאת על מנת להימנע ממצב של בניית תכנית שיפוץ ולאחר מכן להבין כי לא תוכלו להוציא אותה אל הפועל בצורה מלאה, מכיוון שלא ניתן לנסר קורת בטון כלשהי. אדריכל מקצועי יפנה לאנשי המוסמכים מראש וישיג את כל האישורים הנדרשים למימוש התכנית האדריכלית, ואם לכם לא ידוע על שום אישור כזה שהתקבל בפרויקט שלכם, אולי כדאי שתחליפו מילה עם האדריכל שלכם ותבררו היכן זה עומד.

אם בא לכם להציץ במחירון שלנו – לחצו כאן

אנחנו דואגים ליצור אווירה טובה כדי שנוכל לתת שירות אדיב ומקצועי.

שיחה מהירה